FAQ

Není vám něco jasné ? Zavolejte nebo napište !


 FAQ – často kladené otázky

 

Platí se nějaký poplatek za umístnění prohlídky ?

NE – prohlídka je ve všech službách Google ZDARMA – platíte vždy jen za zhotovení  prohlídky – žádné další poplatky už neplatíte !

Už mám virtuální prohlídku hotovou – dá se použít pro Google Street View ?

To bohužel není možné – virtuální prohlídky pro Google se fotí předepsanou technologií a stanovenými postupy takže se prohlídka musí nafotit znovu. Prohlídku vám může nafotit pouze certifikovaný fotograf Google.

Jak dlouho trvá focení a kdy bude můj podnik na Google ?

Nafocení prohlídky a profesionálních fotografií podniku trvá nejméně hodinu. Prohlídka je na Google přibližně do jednoho týdne od nafocení.

Jak mám připravit svůj podnik ? Mohou tam být hosté – zákazníci ?

Pokud je to možné připravte svůj podnik tak, aby se líbil vašim zákazníkům. Zákazníci se mohou v prohlídce objevit ale vždy jsou jim v průběhu zpracování rozmazány obličeje.

Dá se prohlídka v budoucnosti změnit / přefotit ?

Ano – v některých případech je to i vhodné – např. při změně sortimentu, po rekonstrukci atd. V takovém případě vám poskytnu slevu až 50% na přefocení stávající prohlídky. Stávající prohlídka se dá také doplnit o nové prostory.

Pro jaký podnik je prohlídka vhodná ?

Pro jakýkoli 🙂 Od malých obchůdků, restaurací, kaváren po autosalony, hotely a nákupní centra.  Jak rychle prohlídky přibývají a kdo si je pořizuje v ČR i ve světě se můžete podívat tady